Svoboda-Fraňková - Logo

Chmel, původ Austrálie

Ella

Ella

Tato aromatická odrůda se pěstuje v Austrálii a byla známa pod označením Stella. Zajímavý kontrast citrusového aroma a tropického ovoce spolu s aroma květinovým, kde převládá levandule, šalvěj a melisa.
KH 14,0 - 16,0%

Enigma

Enigma

Jak už její jméno napovídá, jsou její chuťové vlastnosti opravdu rafinované – objevuje se zde malinové aroma, které střídá příchuť červeného rybízu a melounu a nóta lehkého tropického ovoce. S Enigmou se vyplatí si opravdu pohrát a nechat vyniknout její „záhadné“ chuťové a pivovarské kvality.
KH 13,5 - 16,5%

Galaxy

Galaxy

Galaxy se pěstuje v Austrálii v oblasti Victoria a Tasmánie. Dá se označit jako aromatická odrůda s vysokým obsahem alfa kyselin. Při pozdějším chmelení dodává silné citrusové, maracujové a broskvové aroma. V šiškách převládá kořeněné aroma anýzu a fenyklu spolu s ovocným nádechem borůvek, ostružin a malin, doprovázeným angreštovým aroma.
KH 13,5 - 14,8%

Summer

Summer

Tato aromatická odrůda se pěstuje v Austrálii a vyznačuje se nezaměnitelným aroma sladkého ovoce. Převládá zde meruňka a meloun, které doplňuje meduňka, estragon a anýz.
KH 4,0 - 7,0%

Topaz

Topaz

Tato odrůda se pěstuje v Austrálii a vyznačuje se silným ovocným aroma, ve kterém převládají ostružiny, borůvky, angrešt a vše je doplněno nádechem maracuji a tabáku.
KH 15,5 -18,0%

Vic Secret

Vic Secret

Tato odrůda se vyznačuje silným zeleným ovocným aroma, které je doplněno kandovaným ovocem, jahodami, ananasem a zakulaceno nádechem růží a květů jabloně.
KH 14,0 - 17,0%

Domácí vaření piva?

žádný problém!

Vaříte si pivo doma i v malém množství?
Nevadí! Rádi dodáváme i domácím vařičům.

NOVINKY

Recyklace odpadu zdarma - Obrázek
14
Srp
Novinka

Recyklace odpadu zdarma

Posloužilo Vám naše zboží a nevíte co se zbylými obaly? Nevadí, vyřešíme to za Vás!

Chmelové pelety (puky) - Obrázek
3
Čvc
Novinka v sortimentu

Chmelové pelety (puky)

Nově jsme pro vás do nabídky přidali možnost odběru hlávkového chmele zpracovaného lisováním do pelet (puků). K dispozici jsou takto slisované odrůdy ŽPČ a Sládek. Pelety lze snadno rozebrat a použít.