Svoboda-Fraňková - Logo

NABÍDKA CHMELE

Můžete si u nás koupit chmel nejen z Česka,
ale také Německa, USA, Velké Británie, Austrálie, Francie a Polska.
V tuto chvíli máme v nabídce 64 odrůd.

Filtrovat dle země

Challenger

Challenger

Tato odrůda se pěstuje ve Velké Británii a vyznačuje se především svým parfémovým aroma růžového oleje, perníku, vanilky a marcipánu, s nádechem banánu a ananasu.
KH 16,5 - 8,5%

East Kent Golding

East Kent Golding

Patří k známým tradičním anglickým aromatickým odrůdám. Používá se především do klasických Ales.
Kořeněné aroma majoránky je kombinováno nádechem citrusu a doplněno perníkovým a artyčokovým aroma.
KH 4,5 - 6,5%

Fuggles

Fuggles

Nejznámější a nejoblíbenější aromatická odrůda anglických piv Ales se pěstuje ve Velké Británii a přesvědčí především svým jemným a kořeněným charakterem.
KH 3,0 - 5,6%

Aramis

Aramis

Aromatická odrůda z Francie se vyznačuje karamelovým, jahodovým a medovým aroma, kombinované jasmínem a mintem. V šiškách je nádech koňaku, růží a melisy.
KH 7,9 - 8,3%

Triskel

Triskel

Triskel je následníkem odrůdy Strisselspalter. Vyznačuje se silným ovocným a květinovým aroma, které má nádech jahod, karamelu a zároveň artyčoku, papriky a kopřiv. Vše je doplněno aromatickým tabákem.
KH 8,0 - 9,0%

Ella

Ella

Tato aromatická odrůda se pěstuje v Austrálii a byla známa pod označením Stella. Zajímavý kontrast citrusového aroma a tropického ovoce spolu s aroma květinovým, kde převládá levandule, šalvěj a melisa.
KH 14,0 - 16,0%

Enigma

Enigma

Jak už její jméno napovídá, jsou její chuťové vlastnosti opravdu rafinované – objevuje se zde malinové aroma, které střídá příchuť červeného rybízu a melounu a nóta lehkého tropického ovoce. S Enigmou se vyplatí si opravdu pohrát a nechat vyniknout její „záhadné“ chuťové a pivovarské kvality.
KH 13,5 - 16,5%

Galaxy

Galaxy

Galaxy se pěstuje v Austrálii v oblasti Victoria a Tasmánie. Dá se označit jako aromatická odrůda s vysokým obsahem alfa kyselin. Při pozdějším chmelení dodává silné citrusové, maracujové a broskvové aroma. V šiškách převládá kořeněné aroma anýzu a fenyklu spolu s ovocným nádechem borůvek, ostružin a malin, doprovázeným angreštovým aroma.
KH 13,5 - 14,8%

Summer

Summer

Tato aromatická odrůda se pěstuje v Austrálii a vyznačuje se nezaměnitelným aroma sladkého ovoce. Převládá zde meruňka a meloun, které doplňuje meduňka, estragon a anýz.
KH 4,0 - 7,0%

Topaz

Topaz

Tato odrůda se pěstuje v Austrálii a vyznačuje se silným ovocným aroma, ve kterém převládají ostružiny, borůvky, angrešt a vše je doplněno nádechem maracuji a tabáku.
KH 15,5 -18,0%

Vic Secret

Vic Secret

Tato odrůda se vyznačuje silným zeleným ovocným aroma, které je doplněno kandovaným ovocem, jahodami, ananasem a zakulaceno nádechem růží a květů jabloně.
KH 14,0 - 17,0%

Vital

Vital

Vital je hořká odrůda dual purpose pro první a druhé chmelení. Aroma je kořenité chmelové.
KH 12,0 - 16,0%

« 1 2 3 4 5 6 »

Domácí vaření piva?

žádný problém!

Vaříte si pivo doma i v malém množství?
Nevadí! Rádi dodáváme i domácím vařičům.

NOVINKY

Recyklace odpadu zdarma - Obrázek
14
Srp
Novinka

Recyklace odpadu zdarma

Posloužilo Vám naše zboží a nevíte co se zbylými obaly? Nevadí, vyřešíme to za Vás!

Chmelové pelety (puky) - Obrázek
3
Čvc
Novinka v sortimentu

Chmelové pelety (puky)

Nově jsme pro vás do nabídky přidali možnost odběru hlávkového chmele zpracovaného lisováním do pelet (puků). K dispozici jsou takto slisované odrůdy ŽPČ a Sládek. Pelety lze snadno rozebrat a použít.