Svoboda-Fraňková - Logo

NABÍDKA CHMELE

Můžete si u nás koupit chmel nejen z Česka,
ale také Německa, USA, Velké Británie, Austrálie, Francie a Polska.
V tuto chvíli máme v nabídce 64 odrůd.

Filtrovat dle země

Lublin

Lublin

Polský chmel pochází z odrůdy ŽPČ a pěstuje se v oblasti Lublin, Poznaň a Opole. Vyznačuje se stejně jako chmel Žatecký jemným chmelovým aroma.
KH 3,0 - 4,5%

Azzaca

Azzaca

Azzaca se vyznačuje intenzivní tropický nádechem: mango, papaya, pomeranč, grapefruit, citron, ananas, a dále borovicový nádech. Používá se pro suché chmelení, hodí se zejména pro vaření IPAs.
KH 14,0 - 16,0%

Crystal

Crystal

Crystal je tripoidní odrůda chmele která byla vyšlechněna z Cascade, Early Green a Northern Brewer. Obsahuje citrusové aroma, které nejvíce připomíná mandarinku. Pivu dodá vyváženou hořkost a lehké citrusové aroma. Používá se pro třetí a suché chmelení.
KH 3,5 - 6,5%

Pekko

Pekko

Pekko bylo vyvinuté z Simcoe. Vyznačuje se příjemnou hořkostí a výrazným aroma profilem. Je pro něj typická bylinná vůně máty a také mandarinek, pomerančů, citronů, citronové trávy. Hodí se při vaření piv typu ALE, IPA a Barley Wine. 
KH 12,0 - 16,0%

Centennial

Centennial

Centennial, přezdíván jako Super Cascade, je aromatická odrůda chmele s vyváženou hořkostí a květinovo - citrusovým aroma. Používá se na druhé, třetí chmelení a suché chmelení.
KH 9,5 - 11,5%

« 1 2 3 4 5 6

Domácí vaření piva?

žádný problém!

Vaříte si pivo doma i v malém množství?
Nevadí! Rádi dodáváme i domácím vařičům.

NOVINKY

Recyklace odpadu zdarma - Obrázek
14
Srp
Novinka

Recyklace odpadu zdarma

Posloužilo Vám naše zboží a nevíte co se zbylými obaly? Nevadí, vyřešíme to za Vás!

Chmelové pelety (puky) - Obrázek
3
Čvc
Novinka v sortimentu

Chmelové pelety (puky)

Nově jsme pro vás do nabídky přidali možnost odběru hlávkového chmele zpracovaného lisováním do pelet (puků). K dispozici jsou takto slisované odrůdy ŽPČ a Sládek. Pelety lze snadno rozebrat a použít.