Webinář - FERMENTIS LA-01

Webinář - FERMENTIS LA-01 - Obrázek

Vážení sládci a sládkové a pivovarští kolegové,

Rádi bychom Vás tímto pozvali na webinář, kde budou do detailu rozebrány informace k aplikaci nových aktivních sušených kvasinek FERMENTIS LA-01, které jsou speciálně připraveny pro výrobu nealkoholického popř. nízkoalkoholického piva a s kterými už někteří z Vás mají své praktické zkušenosti.

Vzhledem k omezením skrz COVID19 se jedná o jedinou možnost jak takovýto seminář uskutečnit. Na druhou stranu věříme, že kapacita tentokrát omezená na 500 lidí bude oproti Fermentis Academy dostatečná.

Pro zúčastnění se webináře potřebujete pouze vlastní počítač a ideálně stabilní internetové připojení. Webináře je možné se zúčastnit také na mobilním telefonu (smartphone), vzhledem k velkému množství dat však určitě doporučujeme připojit se na místní wi-fi.

Datum a čas konání: pondělí 22. června 2020 od 17:00 hod

Délka webináře: 45-60 minut

Hlavní prezentující: pan Nathan Wisniewski (Zástupce Fermentis pro Západní Evropu)

Prezentace bude probíhat v angličtině, s částečným průběžným překladem.

Samotná hlavní prezentace se všemi důležitými informacemi, kterou budete moci sledovat přímo na Vaší obrazovce, bude kompletně přeložena do češtiny.

V průběhu semináře můžete vkládat do části chat přímo v prostředí webové aplikace své dotazy, které se pokusíme zodpovědět (jak čas umožní).

S dotazy, na které by se případně nedostalo, se neváhejte na mě obrátit i po skončení webináře.

Webinář je zdarma, stačí se pouze zaregistrovat na linku níže (Given name = křestní jméno, Last name= příjmení + Váš email):

https://www.edudip.com/en/webinar/nove-kvasinky-pro-vase-nealkoholicke-pivo-safbrew-la-01/298672

V mailu, který Vám bude po registraci automaticky odeslán na Vámi zadaný email, Vám přijde další link, přes který se můžete přímo dostat to virtuální místnosti webináře v daný den a čas. 

Pozn: pokud by se náhodou vyskytl technický problém ohledně registrace, obraťte se na nás pro řešení.

Budeme se na Vás těšit!

Dej Bůh štěstí!