Webinář - FERMENTIS bakterie LP-652 pro kyselé pivo

Webinář - FERMENTIS bakterie LP-652 pro kyselé pivo - Obrázek

Rádi bychom Vás tímto pozvali na webinář, kde budou do detailu rozebrány informace k aplikaci nových aktivních sušených bakterií FERMENTIS LP-652, které jsou speciálně připraveny pro výrobu kyselých piv (Sour Beer).

Vzhledem k omezením skrz COVID19 se jedná o jedinou možnost jak takovýto seminář uskutečnit. Na druhou stranu věříme, že kapacita omezená na 500 lidí bude oproti Fermentis Academy opět dostatečná.:)

Pro zúčastnění se webináře potřebujete pouze vlastní počítač a ideálně stabilní internetové připojení. Webináře je možné se zúčastnit také na mobilním telefonu (smartphone), vzhledem k velkému množství dat však určitě doporučujeme připojit se na místní wi-fi.

Datum a čas konání: pondělí 21. září 2020 od 17:00 hod

Délka webináře: cca 60 minut

Hlavní prezentující: pan Nathan Wisniewski (Zástupce Fermentis pro Západní Evropu) – viz přiložená pozvánka

Prezentace bude probíhat v angličtině – průběžně budeme překládat do češtiny (konsekutivně).

Samotná hlavní prezentace se všemi důležitými informacemi, kterou budete moci sledovat přímo na Vaší obrazovce bude kompletně přeložena do češtiny.

V průběhu semináře můžete vkládat do části chat přímo v prostředí webové aplikace své dotazy, které se pokusíme zodpovědět (jak čas umožní), popř. Vaše vlastní zkušenosti.

S dotazy, na které by se případně nedostalo, se neváhejte zeptat i po skončení webináře.

Webinář je zdarma, stačí se pouze zaregistrovat na linku níže (1. Given name = křestní jméno; 2. Last name = příjmení; 3. Váš email):

 

https://www.edudip.com/en/webinar/vyroba-kyselych-piv-sour-beer-s-bakteriemi-safsour-lp652/436348

 

V mailu, který Vám bude po registraci automaticky odeslán na Vámi zadaný email, Vám přijde další link, přes který se můžete přímo dostat to virtuální místnosti webináře v daný den a čas.

 Pozn: pokud by se náhodou vyskytl technický problém ohledně registrace, obraťte se na email koranda@raven-trading.cz pro řešení.

Samozřejmě se může stát, že naše pozvánka nedorazí všem, nejedná se o záměr, jen je možné, že nemáme všechny kontakty aktuální. Proto budeme rádi, pokud si nějakým způsobem tuto informaci předáte s blízkými pivovary, především s těmi, které daná tématika webináře může zajímat.

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE PANA TOMÁŠE KORANDU NA EMAILOVOU ADRESU koranda@raven-trading.cz