Webinář Brut IPA

Webinář Brut IPA - Obrázek

Rádi bychom Vás tímto pozvali na webinář, kde budou rozebrány informace k použití kvasinek pro hluboké prokvašení – ideální pro výrobu Brut IPA a jiné.

Pro zúčastnění se webináře potřebujete pouze vlastní počítač a ideálně stabilní internetové připojení. Webináře je možné se zúčastnit také na mobilním telefonu (smartphone), vzhledem k velkému množství dat však určitě doporučujeme připojit se na místní wi-fi.

Datum a čas konání: pondělí 19. října 2020 od 17:00 hod

Délka webináře: cca 60-90 minut

Hlavní prezentující: pan Nathan Wisniewski (Zástupce Fermentis pro Západní Evropu) – viz přiložená pozvánka

Prezentace bude probíhat v angličtině – průběžně překládána do češtiny (konsekutivně).

Samotná hlavní prezentace se všemi důležitými informacemi, kterou budete moci sledovat přímo na Vaší obrazovce bude kompletně přeložena do češtiny.

V průběhu semináře můžete vkládat do části chat přímo v prostředí webové aplikace své dotazy, které se pokusíme zodpovědět (jak čas umožní), popř. Vaše vlastní zkušenosti.

S dotazy, na které by se případně nedostalo, se neváhejte na pana Korandu obrátit i po skončení webináře.

Webinář je zdarma, stačí se pouze zaregistrovat na webovém odkazu/linku níže (1. Given name = křestní jméno; 2. Last name = příjmení; 3. Váš email):

https://www.edudip.com/en/webinar/hluboce-prokvasujici-kvasinky-reseni-pro-sucha-a-aromaticka-piva-jako-brut-ipa/476392

V mailu, který Vám bude po registraci automaticky odeslán na Vámi zadaný email, Vám přijde další webový odkaz/link, přes který se můžete přímo dostat to virtuální místnosti webináře v daný den a čas.

Pozn: pokud by se náhodou vyskytl technický problém ohledně registrace, obraťte se na pana Tomáše Korandu koranda@raven-trading.cz pro řešení. 

Samozřejmě se může stát, že naše pozvánka nedorazí všem, nejedná se o záměr, jen je možné, že nemáme všechny kontakty aktuální. Proto budeme rádi, pokud si nějakým způsobem tuto informaci předáte s blízkými pivovary, především s těmi, které daná tématika webináře může zajímat.

Pro více informací kontaktujte pana Tomáše Korandu koranda@raven-trading.cz .