Webinář NEIPA

Webinář NEIPA - Obrázek
Rádi bychom Vás pozvali na webinář, kde budou rozebrány informace k výrobě piv jako NEIPA (New England IPA), kdy budeme probírat vhodné kvasinky pro vybraný pivní styl a podpůrné produkty pro zajištění požadovaného stabilního homogenního zákalu.

 
Pro zúčastnění se webináře potřebujete pouze vlastní počítač a ideálně stabilní internetové připojení. Webináře je možné se zúčastnit také na mobilním telefonu (smartphone), vzhledem k velkému množství dat však určitě doporučujeme připojit se na místní wi-fi.

Datum a čas konání: pondělí 2. listopadu 2020 od 17:00 hod

Délka webináře: cca 60-90 minut

Hlavní prezentující: pan Nathan Wisniewski (Zástupce Fermentis pro Západní Evropu)

Prezentace bude probíhat v angličtině – průběžně budeme překládat do češtiny (konsekutivně).

Samotná hlavní prezentace se všemi důležitými informacemi, kterou budete moci sledovat přímo na Vaší obrazovce bude kompletně přeložena do češtiny.

V průběhu semináře můžete vkládat do části chat přímo v prostředí webové aplikace své dotazy, které se pokusíme zodpovědět (jak čas umožní), popř. Vaše vlastní zkušenosti.

S dotazy, na které by se případně nedostalo, se neváhejte na pana Tomáše Korandu obrátit i po skončení webináře.

Webinář je zdarma, stačí se pouze zaregistrovat na webovém odkazu/linku níže (1. Given name = křestní jméno; 2. Last name = příjmení; 3. Váš email):

 

https://www.edudip.com/en/webinar/vhodna-reseni-pro-vase-piva-se-zakalem-jako-new-england-ipa/487532

 

V mailu, který Vám bude po registraci automaticky odeslán na Vámi zadaný email, Vám přijde další webový odkaz/link, přes který se můžete přímo dostat to virtuální místnosti webináře v daný den a čas.

Pozn: pokud by se náhodou vyskytl technický problém ohledně registrace, obraťte se na mě pro řešení.

Pro více informací kontaktujte pana Tomáše Korandu koranda@raven-trading.cz