Křemelina řeší problém s čmelíky

Křemelina řeší problém s čmelíky - Obrázek
Čmelíci napadají slepice, sají jejich krev a za pár dní dokáží napáchat velkou škodu. Máme pro Vás ale jednoduché řešení, jak se jich zbavit. Použijte křemelinu!

Křemelina je sypká hornina, která se těží z nalezišť sladkovodního původu. Skládá se z oxidu uhličitého a její součástí nejsou žádné chemikálie. Zbavíte se tak čmelíků naprosto šetrně s ohledem na životní prostředí.

Před aplikováním samotné křemeliny celý kurník vyčistěte horkou vodou nebo horkou vodou smíchanou se savem. Vetřete ji do všech spár a skulinek kurníku. Křemelinu aplikujte až po vyschnutí kurníku. Část ponechejte ležet na zemi, slepice se v křemelině budou popelit, a tak se zbaví čmelíků, které již mají v peří. Pokud chcete být pečliví, slepice jednu po druhé odchyťte a vetřete jí křemelinu rukou do peří. Při zacházení s křemelinou použijte rukavice.

V rozcestníku další produkty klikněte na další produkty, vyberte záložku filtrační křemelina a pošlete nám poptávku, s poznámkou, že křemelinu objednáváte kvůli boji s čmelíky. Do druhého dne křemelinu odešleme, nebo si ji můžete vyzvednout ve skladu v Čeradicích a zatočit s čmelíky.

Tým Svoboda - Fraňková