Svoboda-Fraňková - Logo

Křemelina řeší problém s čmelíky

Křemelina řeší problém s čmelíky - Obrázek
Čmelíci napadají slepice, sají jejich krev a za pár dní dokáží napáchat velkou škodu. Máme pro Vás ale jednoduché řešení, jak se jich zbavit. Použijte křemelinu!

Křemelina je sypká hornina, která se těží z nalezišť sladkovodního původu. Skládá se z oxidu uhličitého a její součástí nejsou žádné chemikálie. Zbavíte se tak čmelíků naprosto šetrně s ohledem na životní prostředí.

Před aplikováním samotné křemeliny celý kurník vyčistěte horkou vodou nebo horkou vodou smíchanou se savem. Vetřete ji do všech spár a skulinek kurníku. Křemelinu aplikujte až po vyschnutí kurníku. Část ponechejte ležet na zemi, slepice se v křemelině budou popelit, a tak se zbaví čmelíků, které již mají v peří. Pokud chcete být pečliví, slepice jednu po druhé odchyťte a vetřete jí křemelinu rukou do peří. Při zacházení s křemelinou použijte rukavice.

V rozcestníku další produkty klikněte na další produkty, vyberte záložku filtrační křemelina a pošlete nám poptávku, s poznámkou, že křemelinu objednáváte kvůli boji s čmelíky. Do druhého dne křemelinu odešleme, nebo si ji můžete vyzvednout ve skladu v Čeradicích a zatočit s čmelíky.

Tým Svoboda - Fraňková

Domácí vaření piva?

žádný problém!

Vaříte si pivo doma i v malém množství?
Nevadí! Rádi dodáváme i domácím vařičům.

NOVINKY

Nové české odrůdy - Obrázek
11
Úno
Novinka

Nové české odrůdy

Přečtěte si o nových českých odrůdách ze sklizně 2020, které jsou již dostupné k poptání

Webinář - čtvrtek 10. prosince - Obrázek
8
Pro
Novinka

Webinář - čtvrtek 10. prosince

Jaký mají vliv podmínky kvašení na metody rehydratace a zakvášení na výsledný profil piva?

Otevírací doba prosinec - Obrázek
20
Lis
Novinka

Otevírací doba prosinec

Na konci roku 2020 bude sklad v Čeradicích otevřen v omezeném režimu.