Křemelina proti čmelíkům, mravencům, klíšťatům a drobnému hmyzu

Křemelina proti čmelíkům, mravencům, klíšťatům a drobnému hmyzu - Obrázek
Křemelina je vhodná k hubení čmelíků, mravenců, klíšťat a jiného drobného hmyzu. 
Obecné zásady použití:

- nutné je posypat místa výskytu
- ideálně toto místo udržet v suchu
- křemelina způsobuje vysušení a tím je "šetrně"  likviduje,  není pak nutné použít klasický insektici

Použití proti čmelíkům:
Čmelíci napadají slepice, sají jejich krev a za pár dní dokáží napáchat velkou škodu. Máme pro Vás ale jednoduché řešení, jak se jich zbavit. Použijte křemelinu!

Křemelina je sypká hornina, která se těží z nalezišť sladkovodního původu. Skládá se z oxidu uhličitého a její součástí nejsou žádné chemikálie. Zbavíte se tak čmelíků naprosto šetrně s ohledem na životní prostředí.

Použítí:
Před aplikováním samotné křemeliny celý kurník vyčistěte horkou vodou nebo horkou vodou smíchanou se savem. Vetřete ji do všech spár a skulinek kurníku. Křemelinu aplikujte až po vyschnutí kurníku. Část ponechejte ležet na zemi, slepice se v křemelině budou popelit, a tak se zbaví čmelíků, které již mají v peří. Pokud chcete být pečliví, slepice jednu po druhé odchyťte a vetřete jí křemelinu rukou do peří. Při zacházení s křemelinou použijte rukavice.


V rozcestníku další produkty klikněte na další produkty, vyberte záložku filtrační křemelina a pošlete nám objednávku, s poznámkou, že křemelinu objednáváte kvůli boji s čmelíky. Všechny druhy křemeliny dostupné na e-shopu jsou vhodné k použití proti čmelíkům, mravencům, klíšťatům a drobnému hmyzu. Do druhého dne křemelinu odešleme, nebo si ji můžete vyzvednout ve skladu v Čeradicích a zatočit s havětí jednou pro vždy.

Tým Svoboda - Fraňková